Tugazeta

Rowerzysta zmarł w szpitalu

Tragiczny finał potrącenia
2017-09-25 14:11
58-letni mężczyzna, który 21 września został potrącony na ul. Wieluńskiej w Lututowie, zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach. 
 
Do wypadku doszło 21 września tuż po godz. 15:00. Według wstępnych ustaleń, kierująca pojazdem marki Fiat Brava, 36 - letnia mieszkanka pow. wieruszowskiego na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn najechała na tył jadącego w tym samym kierunku roweru kierowanego przez 58–letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego. W wyniku tego zderzenia rowerzysta w stanie nieprzytomnym został zabrany do szpitala. Uszkodzeniu uległy pojazdy uczestniczące w wypadku. Kierująca fiatem w chwili zdarzenia była trzeźwa. 
 
22 września 58-latek, na skutek odniesionych obrażeń ciała, zmarł w szpitalu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wieluniu. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę