Tugazeta

Rodzina ma swoje cztery kąty

LUTUTÓW
2021-11-24 07:03

Z wielką radością, że mamy swoje własne lokum, które znajduje się na II piętrze Urzędu Miasta i Gminy Lututów pod numerem 37, dokonano uroczystego przecięcia wstęgi do biura Stowarzyszenia ,,Rodzina’’ w Lututowie.

Ceremonię rozpoczął Pan Burmistrz Marek Pikuła, następnie nożyce przejął Pan Przewodniczący Rady Marek Zgadzaj po czym Prezes Kazimiera Chrobot. Finalne cięcie należało do dobroczyńcy i darczyńcy –właściciela ,,ZAWMAKU” Zygmunta Owczarka.

Był czas na lampkę szampana, kawę i przepyszne ciasto…

Druga część uroczystości miała miejsce podczas Sesji Rady wówczas wręczono przepiękne kryształy 3D z sercem na dłoniach oraz dedykacją dla niżej wymienionych: Burmistrza Marka Pikuły, Prezesa SDM w Wieluniu Pana Marka Kapicy, Wiceprzewodniczącego Rady Miasta i Gminy Pana Józefa Grzegorka, Pani Doroty i Roberta Kaletów właścicieli SANTI”, który zobowiązała się dostarczyć Pani Skarbnik Stowarzyszenia z uwagi na nieobecność w/w.

Kolejnym miłym akcentem było wręczenie upominków i kwiatów dla osób czyniących dobro i promujących naszą działalność: Panu Burmistrzowi Marka Pikule, Panu Przewodniczącemu Markowi Zgadzajowi,

Pani Sekretarz Magdalenie Kałuża, Panu Zygmuntowi Owczarkowi właścicielowi ,,ZAWMAKU” - wieloletniemu darczyńcy i dobroczyńcy.

„Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą” Adam Asnyk.

Podziękowania dla Maryni Bednarskiej i Hani Dudka.

Fotorelacja Wacław Zabłocki – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.


 

 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę