Tugazeta

PSM z Kępna koncertowała w Wieruszowie

PSM
2022-05-12 11:02
PSM z Kępna koncertowała w Wieruszowie

W czwartek w Wieruszowskim Domu Kultury odbyły się dwa koncerty promujące działalność Państwowej Szkoły Muzycznej im. Aleksandra Tansmana z Kępna. 

PSM z Kępna zachęca dzieci i młodzież do nauki gry na instrumentach. Szkoła prowadzi nieodpłatne zajęcia, bowiem podlega bezpośrednio pod Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Placówka w pierwszym etapie nauki może także zaoferować wypożyczenie instrumentu do domu. W ramach rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, PSM oferuje naukę gry na fortepianie, gitarze, skrzypcach, flecie poprzecznym, saksofonie, trąbce oraz akordeonie. 

Podczas czwartkowych koncertów można było wysłuchać występów uczniów i absolwentów PSM z regionu, w tym także mieszkańców Wieruszowa i okolic. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę