Tugazeta

Przyczyną kolizji wtargnięcie psa na jezdnię

TEKLINÓW
2022-06-23 09:24
Przyczyną kolizji wtargnięcie psa na jezdnię

Policja ustaliła wstępną przyczynę środowej kolizji w Teklinowie w gminie Wieruszów. Powodem zdarzenia miało być wbiegnięcie na drogę psa. 

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej samochodu osobowego. Do tego zdarzenia doszło dzisiaj, 22 czerwca 2022 roku w Teklinowie w gminie Wieruszów. Prawdopodobną przyczyną kolizji było nagłe wtargnięcie psa na jezdnię.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw passatem, 18–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, w wyniku omijania psa, który nagle wtargnął na jezdnię, stracił panowanie nad pojazdem i dachując uderzył w słup trakcji elektrycznej - mówi asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - W wyniku tej kolizji złamany został słup energetyczny oraz znacznie uszkodzony został pojazd uczestniczący w tym zdarzeniu. Kierujący passatem był trzeźwy. 

Jak dodaje policja: - Apelujemy o zachowywanie ostrożności przy trzymaniu zwierząt - przekazał asp. sztab. Pawlak. 

fot. OSP w Wieruszowie 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę