Przejrzyj na oczy. Wrzuć datek do puszki WOŚP

WIERUSZÓW
2022-01-11 12:34

Wieruszowski Dom Kultury przygotowuje się do kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Finał, podobnie jak rok temu, jest zaplanowany na koniec stycznia. Już teraz zbieramy pieniądze. Ponad 30 puszek znajduje się w punktach stacjonarnych na terenie miasta i gminy Wieruszów. W tym momencie właśnie rozwożę puszki do szkół, gdzie także będą trwały zbiórki - zapowiada Wiesława Opacka, szefowa sztabu w Wieruszowie. - Bardzo serdecznie zachęcam do wsparcia tej akcji w szkołach. Śmiało można przekazywać dzieciom pieniądze do puszek. Jeżeli chodzi o sam Finał, na pewno będzie on taki jak w ubiegłym roku. Wszystkie sprzedaże, wszystkie licytacje, wszystko co Państwo przekażą do WDK, my w waszym imieniu postaramy się sprzedać na Allegro. Tak jak w ubiegłym roku wszystkie sprzedaże będą odbywały się za pośrednictwem tego serwisu. Wynika to z tego, że osiągnęliśmy korzystniejsze ceny. Do WDK z racji różnych obostrzeń przychodzi mniej osób i też szanse na większe pieniądze są mniejsze. W ubiegłym roku to wypaliło, dlatego i w tym roku mamy taki pomysł. 

Szefowa sztabu apeluje też o przekazywanie rzeczy i fantów na rzecz licytacji. Można kontaktować się osobiście, telefonicznie bądź mailowo. - Firmy przesyłają nam maile z informacją co chciałyby przekazać na rzecz WOŚP - zdradza Wiesława Opacka. - Z naszej strony wszystko będzie sukcesywnie umieszczane w celach licytacji.

W tym roku WOŚP zbiera środki na rzecz okulistyki dziecięcej - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę