Prosna zremisowała z Jutrzenką Warta

PIŁKA NOŻNA
2022-09-26 09:24

Prosna Wieruszów 24 września zaliczyła remis 2:2 z Jutrzenką Warta. Mecz rozegrano przy ul. Sportowej w Wieruszowie.

Goście zaatakowali już w drugiej minucie gry. Gola zdobył wówczas Piotr Kobierski. W 14 minucie spotkania na 1:1 odpowiedział Michał Okoń z WKS. Goście zdobyli przewagę 1:2 w 27 minucie, kiedy to sędzia uznał trafienie Dawida Kępniaka. W 36 minucie gola wyrównującego wywalczył dla Prosny Łukasz Mońka.

WKS Prosna Wieruszów: Alan Anioł (Kacper Andrzejewski 42'), Szymob Cierkosz (Roman Bryhadyr 74'), Błażej Gocha, Miłosz Grabarz (B), Jakub Jaroch, Kacper Karbowski (Piotr Wróbel 60'), Arkadiusz Korpeta, Matuesz Misztal, Łukasz Mońka, Michał Okoń (C), Paweł Śpigiel (Wojciech Kałus 76'). Rezerwowi: Patryk Kaleta, Yehor Panichev, Kamil Zawieja.

Podczas meczu 4 żółte karki sędzia pokazał zawodnikom gości. Wieruszów otrzymał dwa upomnienia (Jakub Jaroch, Łukasz Mońka).

Wieruszowianie po 7 spotkaniach mają 13 punktów (4 wygrane, remis, 2 porażki). Bilans bramkowy to 11:9.

2 października mecz wyjazdowy ze Słowianem Dworszowice.