Prosna Wyszanów - Zryw Wójcin 2:4

PIŁKA NOŻNA
2022-10-23 19:23

Prosna Wyszanów przegrała derby z LKS Zrywem Wójcin 2:4 (0:3). Mecz rozegrano w słoneczne niedzielne popołudnie.

Goście zaczęli od mocnego szturmu na bramkę gospodarzy. Wyszanów po 17 minutach przegrywał 0:3. Pierwszą bramkę dla Zrywu już w 5 minucie zdobył Bartosz Korek. Kolejno w 15 minucie gry drugiego gola strzelił Daniel Węglewski. Dwie minuty później wynik zmienił Adrian Węglewski.

W drugiej połowie doszło do przebudzenia wśród zawodników Prosny Wyszanów, ale mimo wszystko to zawodnicy Wójcina strzelają kolejną bramkę. W 51 minucie ponownie strzelał Adrian Węglewski. Chwilę później z powodu urazu boisko musiał opuścić Seweryn Stolarski z LKS. Na bramce zastąpił go Jakub Kowalski. Wynik w 73 minucie zaczął ratować Piotr Hoffmann, zaś nieco ponad 10 minut później bramkę zdobył Bartosz Gocha.

Skład LKS: Denis Bednarek, Bartosz Gocha, Piotr Hoffmann, Roman Humennyi, Patryk Karbowski (Kacper Sroczyński 75'), Miłosz Pawełczyk (Maciej Zgoda 60'), Hubert Sopel, Konrad Sroczyński, Seweryn Stolarski (Jakub Kowalski 52'), Łukasz Trzeciak, Dmytra Zimala.

Skład Zrywu: Jacek Kik, Grzegorz Kmiecik, Bartosz Korek (Yurii Kolybabiuk 65'), Tomasz Kuna (Wojciech Mamczak 60'), Bartosz Piasta, Michał Piasta, Kacper Piekielny, Bartosz Świerczyński, Adrian Węglewski (Tobiasz Chrzan 81'), Daniel Węglewski, Kamil Zataj.

Obecnie Wójcin zajmuje 6. miejsce, zaś Wyszanów 9. miejsce w gr. 6 sieradzkiej Klasy B.