Prosna Wieruszów zagrała z liderem, Wartą Sieradz

PIŁKA NOŻNA
2022-05-14 20:54

Prosna Wieruszów w sobotnie popołudnie przegrała 0:4 (0:1) z Wartą Sieradz.

Goście pierwszego gola zdobyli w 29 minucie spotkania. Wiktor Płaneta wykorzystał wówczas podanie między rywali od Lewandowskiego. Kolejna bramka padła w 52. minucie. Jej wykonawcą był Michał Lewandowski. Dwie minuty później wynik na 0:3 podwyższył Sebastian Radzio. W 67 minucie sędzia nie uznał gola dla  gości. Wykonawcą ostatniej bramki został w 79 minucie Łukasz Chojnecki.

Warta Sieradz jest niekwestionowanym liderem łódzkiej IV ligi. Prosna Wieruszów po serii porażek niebawem powróci do gry w klasie okręgowej.