Tugazeta

Prokuratura o sprawie proboszcza

DZIETRZKOWICE
2021-12-20 14:14

Prokuratura, podobnie jak wcześniej Komenda Powiatowa Policji z Wieruszowa, przyznaje, że nic nie wskazuje na to aby do śmierci proboszcza z Dzietrzkowic przyczyniły się osoby trzecie. 

- Jeśli chodzi o pokrzywdzonego, którego zwłoki zostały ujawnione, dla ustalenia przyczyn zgonu zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, także dla ustalenia okoliczności samego zgonu. Na chwilę obecną brak jakichkolwiek wskazań do tego, by mówić o udziale osób trzecich. Przy tego rodzaju zdarzeniach postępowanie dotyczy analizy tego, czy do zgonu doprowadziły działania osób trzecich. Na tę chwilę takich działań nie ujawniono - powiedziała prokurator Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę