Tugazeta

Proboszcz nie żyje. Mieszkańcy w szoku

DZIETRZKOWICE
2021-12-19 10:49

Komenda Powiatowa Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśnia okoliczności śmierci proboszcza z Dzietrzkowic. Ciało ks. Rafała Kowalczyka zostało odnalezione w niedzielny poranek na terenie podwórza plebanii. 

Ciało kapłana zostało ujawnione przez jedną z mieszkanek, która zmierzała na poranną mszę. Kobieta udała się na teren plebanii, ponieważ myślała że ksiądz zaspał. Na miejscu ziścił się jednak najgorszy scenariusz. Ciało księdza znajdowało się na terenie pomiędzy budynkiem plebanii a samochodem. 

Policja zajmuje się dokładnym wyjaśnieniem zdarzenia. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Wiadomo, że ksiądz posiadał rany naskórka na jednej z rąk. Wykluczono napad na tle rabunkowym! 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę