Prawdopodobnie ostatni mecz w Józefowie

GKS CZASTARY ze zwycięstwem
2021-10-10 10:26

GKS Czastary pokonał w sobotnie popołudnie LZS Łaszew 2:1 (1:1). Drużyna rozegrała prawdopodobnie ostatni ligowy mecz na boisku w Józefowie, ponieważ od kolejnego spotkania dostępne będzie już nowe boisko w Czastarach.

Gospodarze prowadzenie objęli już w 5 minucie po celnym strzale Piotra Galińskiego. Łaszew odpowiedział na 1:1 w 16 minucie golem Marcina Kowalczyka. Kibice długo musieli czekać na kolejny strzał. Stało się to dopiero w 83 minucie w wykonaniu Bartłomieja Honcla.

Przyjezdni w trakcie spotkania obejrzeli 5 żółtych kartek, GKS tylko jedną na końcu spotkania.

Obecnie drużyna z Czastar zajmuje 5 miejsce w A-klasowej tabeli. Do lidera, LKS Kiełczygłów traci 6 punktów. Drużyna 4 razy wygrywała, zaliczyła remis oraz 3 porażki.