Tugazeta

Pożegnanie w Bajkowym Kąciku

GALEWICE
2022-07-04 10:25
Pożegnanie w Bajkowym Kąciku

30.06.2022 r. w Klubie Malucha „Bajkowy Kącik” w Galewicach miało miejsce zakończenie roku starszej grupy Smerfy. Dzieciaczki od września rozpoczynają naukę w przedszkolu. Z racji tego, w naszej placówce odbyła się uroczysta akademia na której starszaki zaprezentowały program artystyczny. Nie zabrakło również podziękowań i wzruszeń. Każdy z absolwentów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal i słodki upominek. 

Przez cały ten rok szkolny dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stały się samodzielnymi i odważnymi, ciekawymi świata przyszłymi przedszkolakami, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych, zadań.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzone chwile, za Wasz uśmiech i radość jaką wnosiliście codzienną swą obecnością. Wszystkim dzieciom życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w przedszkolu.

Pamiętajcie, że nasze drzwi są dla Was zawsze otwarte.

p.o. Kierownika Justyna Pietrzak

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę