Tugazeta

Pożegnanie komendanta PSP

WIERUSZÓW
2018-01-31 13:36
W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie odbyło się pożegnanie wieloletniego komendanta st. bryg. Waldemara Kopackiego. Jego obowiązki do czasu powołania nowego będzie pełnił zastępca bryg. Grzegorz Misiek. 
 
Komendant st. bryg. Waldemar Kopacki z wieruszowską powiatową komendą PSP był związany od jej początków. Podczas zdania służby goście podkreślali, że w tym czasie była ona bardzo dobrze zarządzana i współpracowało się z nią wzorowo. Przechodzący na emeryturę komendant dziękował przede wszystkim swoim podwładnym za wieloletnią współpracę. W uroczystości obok przedstawiciela komendy wojewódzkiej i funkcjonariuszy PSP wzięli udział starosta, wójtowie oraz burmistrz. Wszyscy w bardzo ciepłych słowach wspominali relacje z PSP pod dowództwem ustępującego komendanta. 
 
Obowiązki komendanta KP PSP w Wieruszowie do czasu powołania nowego będzie pełnił zastępca bryg. Grzegorz Misiek. Komendant wojewódzki ma powołać komendanta najpóźniej do końca marca. Uroczyste pożegnanie  st. bryg. Kopackiego na kolejnej sesji Rady Powiatu zapowiedział starosta Andrzej Szymanek. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę