Tugazeta

Pożar w Parcicach. Na miejsce wysłano kilka zastępów straży

Gmina Czastary
2021-12-21 10:29

We wtorkowy poranek kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru budynku mieszkalnego przy ul. Brzeziny w Parcicach. 

- Otrzymaliśmy informację o pożarze budynku mieszkalnego. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że pali się w pomieszczeniu kuchennym, za lodówką, za kuchenką gazową - relacjonuje bryg. Dariusz Górecki z KP PSP w Wieruszowie. - W pomieszczeniu był wyczuwalny zapach gazu. Później okazało się, że całkowicie spalony jest przewód gazowy. Nadpalone były także przewody instalacji elektrycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody, oddymieniu pomieszczeń, sprawdzeniu kamerą termowizyjną i miernikiem wielogazowym w celu wyeliminowania dodatkowych zagrożeń związanych z powstaniem tlenku węgla. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę