Tugazeta

Pożar samochodu na terenie zakładu

JANKOWY
2021-12-10 13:05

9 grudnia około godziny 16.50 do SKKP w Kępnie wpłynął alarm z monitoringu pożarowego jednego z zakładów produkcyjnych w miejscowości Jankowy. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Jankowy, OSP Baranów, OSP Słupia pod Kępnem oraz JRG Kępno.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na terenie zakładu produkcyjnego doszło do pożaru instalacji elektrycznej samochodu ciężarowego. Pracownicy zakładu przy pomocy podręcznego sprzętu gaśniczego przystąpili do gaszenia pożaru, przed przybyciem służb. Jenda osoba biorąca udział w zdarzeniu uskarżała się na duszności.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu gaśniczego wody w celu dogaszenia palącej się instalacji elektrycznej w pojeździe oraz udzieleniu KPP osobie poszkodowanej. Osoba, która uskarżała się na duszności odmówiła wezwania ZRM i dalszych czynności medycznych. Po ugaszeniu pożaru sprawdzono obiekty sąsiadujące. Z obiektów sąsiadujących ewakuowało się 102 osoby. Hale produkcyjno-magazynowe znajdujące się w pobliżu zdarzenia oddymiono. 

źródło: KP PSP w Kępnie

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę