Tugazeta

Powitanie wiosny i turniej czytelniczy

WÓJCIN
2016-03-23 19:45

Powitanie wiosny

W oczekiwaniu na cieplejsze dni 21 marca uczniowie Zespołu Szkół w Wójcinie wyruszyli powitać wiosnę. Dzieci przygotowały kolorowe, ekologiczne marzanny, które jako symbol zimy zostały spalone na boisku szkolnym. Pogoda sprzyjała więc w radosnych nastrojach wszyscy wrócili do klas.

 

„Książkowe zmagania”

22. marca w Zespole Szkół w Wójcinie odbył się turniej czytelniczy "Książkowe zmagania" dla klas IV-VI. Celem tego turnieju było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, doskonalenie umiejętności posługiwania się różnego rodzaju źródłami  informacji. W zmaganiach wzięły udział czteroosobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy. Ich umiejętności oceniała komisja w składzie: pani dyrektor Dorota Ciećka,  pani Dorota Wejner oraz pan Sławomir Smolnik. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy szóstej.

Konkurs zorganizowały pani Marzena Smolnik i pani Gabriela Garczarek we współpracy z panią dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnicach Dorotą Wejner.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę