Powiat nagrodził sportowców

WIERUSZÓW
2017-09-28 12:51
Zarząd Powiatu Wieruszowskiego nagrodził uzdolnionych sportowców oraz ich trenerów. Uroczystość odbyła się podczas czwartkowej sesji Rady Powiatu. 
Wśród nagrodzonych znalazło się kilka osób, które od wielu lat zajmują się orienteeringiem. - Biegamy już troszeczkę, zaczęliśmy od 2004 r. - przypomina Beata Garczarek. - W 2005 r. mieliśmy pierwsze Mistrzostwa Europy na naszym terenie. To może się wydawać, że są to odległe czasy, ale tak się właśnie wydarzyło. Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Europy zaczęli zdobywać swoje pierwsze sukcesy a potem kontynuacja, świeży narybek i znowu bardzo dobrze sobie radzili. Biegamy głównie po lasach, jednak nie jest to tak popularna dyscyplina, bo ona zanika. Przypuszczam, że ci zawodnicy mogą być ostatnimi, którzy tak godnie nas reprezentują. Nie mamy świeżego narybku, dlatego musimy cieszyć się ze starszych. Bywaliśmy w Bułgarii, na Litwie, trochę tych wyjazdów było. Pierwsza 20-tka w tych zawodach to duże osiągnięcie. W ubiegłym roku na Mistrzostwach Świata zdobyliśmy drużynowo 6 miejsce. 
 
Nagrody finansowe w wysokości 600 zł przyznano Wiktorowi Żurawiowi, Justynie Garczarek, Bartoszowi Musiale i Hubertowi Musiale. Wyróżnienia trafiły do Klaudii Mikołajczyk, Adama Chmieleckiego, Patryka Mani oraz Mariusza Piekielnego. Za prowadzenie szkolenia zawodników, którzy osiągają wysokie wyniki nagrodę w wysokości 600 zł przyznano Beacie Garczarek. Po 500 zł za popularyzację i promocje sportu w powiecie przekazano Annie Chojnackiej oraz Jarosławowi Urbaniakowi. Z kolei na wyróżnienie w tej samej kategorii mogła liczyć Barbara Kmieć. 
 
Podczas sesji sportowcom oraz trenerom wręczono symboliczne listy i gratulacje. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę