Tugazeta

Poszukują sprawcy zdarzenia

CHOTYNIN
2021-12-01 10:43

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i poszukują sprawcy kolizji drogowej, do której doszło w Chotyninie, w gminie Bolesławiec. Kierujący ciągnikiem siodłowym, w celu uniknięcia zderzenia, zjechał z jezdni i wywrócił pojazd na skarpę przydrożnego rowu.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło 30 listopada po 17.00 na drodze powiatowej w Chotyninie w gminie Bolesławiec. - Według wstępnych ustaleń, kierujący ciągnikiem siodłowym daf wraz z naczepą, 41–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, na łuku drogi w kierunku Bolesławca, w celu uniknięcia zderzenia z innym, nieustalonym do chwili obecnej pojazdem zjechał z jezdni, stracił panowanie nad zespołem pojazdów i wywrócił się na skarpę przydrożnego rowu - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - Sprawca kolizji, kierujący prawdopodobnie pojazdem osobowym, który miał zjechać na przeciwległy pas ruchu, uciekł z miejsca tego zdarzenia. Kierujący dafem w chwili kolizji był trzeźwy i został przetransportowany do szpitala.

Policjanci w toku prowadzonego postępowania wyjaśniają dokładne okoliczności i poszukują sprawcy zdarzenia. 

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę