Poszukiwany odnaleziony. Trafił do szpitala

NARAMICE
2022-04-23 16:35

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 21-letniego mieszkańca Łagiewnik. Wieluńscy kryminalni weryfikując uzyskane wcześniej informacje odnaleźli zaginionego i przekazali go służbom medycznym.

Informacja o zaginięciu 21-latka trafiła do wieluńskich policjantów 22 kwietnia 2022 roku w godzinach wieczornych. Zaginięcie zgłosili zaniepokojeni bliscy.  Funkcjonariusze ustalili, że  mężczyzna  tego dnia wyszedł  z domu w miejscowości Łagiewniki i  nie było z nim kontaktu.  Jak zawsze w każdej takiej sytuacji policjanci podejmują poszukiwania osoby zaginionej. Tak też było w tym przypadku. Poszukiwania zaginionego zakończyły się szczęśliwie 23 kwietnia br. w godzinach dopołudniowych.  Wieluńscy kryminalni weryfikując wcześniej uzyskane informacje pochodzące od mieszkańców  sprawdzali  okolice przyległe do miejsca zamieszkania. - Mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy na terenie parku wiejskiego w Naramicach w gminie Biała. 21- latek, z uwagi na swój stan zdrowia, został przekazany zespołowi  ratownictwa medycznego i trafił do szpitala pod opiekę lekarzy - przekazała st. asp. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu.


 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę