Tugazeta

Poszukiwany mieszkaniec Kluczborka

Policja prosi o pomoc
2022-01-05 07:02

Policjanci poszukują zaginionego Filipa Frasunkiewicza, zamieszkałego w Kluczborku. 13-latek ostatni raz widziany był 2 stycznia br. i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Policji w Kluczborku pod numerem telefonu 47 8625 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Filip FRASUNKIEWICZ lat 13 zamieszkały w Kluczborku

Rysopis : 183 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie po bokach, z przodu dłuższa grzywka, oczy niebieskie, szczupła sylwetka ciała.

W chwili kiedy widziany był ostatni raz miał na sobie niebieską zimową kurtkę bez kaptura, szare jeansy z przetarciami na przodzie typu "rurki", czarną bluzę z kapturem oraz ciemne buty - trapery.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Policji w Kluczborku pod numerem 47 8625 203 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod nr 112.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę