Tugazeta

Poszukiwana zgłosiła interwencję

PARCICE
2022-01-17 10:23

Wieruszowscy policjanci zatrzymali kobietę, która sama zgłosiła interwencję w miejscu swojego pobytu. Jak się okazało, zgłaszająca była poszukiwana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia.

15 stycznia przed godziną 13.00 wieruszowscy policjanci zostali skierowani na interwencję do jednej z prywatnych posesji w Parcicach w gminie Czastary. Na miejscu 30 – letnia mieszkanka Łodzi oświadczyła policjantom, że zgłosiła interwencję z powodu nieporozumienia ze swoim konkubentem. - Funkcjonariusze po sprawdzeniu danych personalnych zgłaszającej w policyjnych systemach informacyjnych ustalili, że kobieta jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy Łódź – Śródmieście, w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności - informuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP.  - W tej sytuacji policjanci po pouczeniu kobiety w kwestii zgłoszonej interwencji zatrzymali poszukiwaną i doprowadzili do zakładu karnego, gdzie odbywa już karę pozbawienia wolności.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę