Tugazeta

Poszukiwana 17-letnia Angelika Borecka

REGION
2022-03-16 15:02

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzi poszukiwania opiekuńcze za 17-letnią Angeliką Borecką. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie.

8.03.2022 roku wychowawca Domu Dziecka w Książenicach zawiadomił Komendę Powiatową Policji o niepowrocie z tzw. urlopowania 17- letniej Angeliki Boreckiej. Jak ustalono poszukiwana może przebywać w towarzystwie starszego od siebie mężczyzny, z którym jest w związku partnerskim.

RYSOPISwzrost 170 cm, krępa sylwetka ciała, waga około 80-90 kg, włosy czarne do ramion, czoło pokrywa grzywka.

UBIÓR: kurtka koloru jasno-filoletowego, bluza z kapturem koloru czarnego, leginsy koloru fioletowo-czarnego, buty koloru białego typy sportowego, czapka z napisem MARVEL

Ktokolwiek posiada informację gdzie może przebywać poszukiwana 17-latka, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie pod numerem 47 77 57 200 lub 211.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę