Postanowił ukraść telefon marki iPhone

REGION
2024-07-10 14:03
Postanowił ukraść telefon marki iPhone

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali złodzieja telefonu oraz odzyskali skradzione mienie, które wróciło do prawowitego właściciela.

9 lipca o 10:00 w Kępnie na ulicy Broniewskiego, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, ustalili i zatrzymali 36-letniego mieszkańca Mianowic, który w jednym ze sklepów na terenie miasta dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki apple iphone o wartości 1150 zł. Skradzione mienie w postaci telefonu zostało odzyskane i wróciło do prawowitego właściciela. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. 

36-latek przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo, gdzie może grozić mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę