Pomylił pedały i wjechał w plac zabaw!

NIWISKA
2022-02-18 15:06

17 lutego około 18.30 na MOP-ie w miejscowości Niwiska przy trasie S8 mężczyzna pomylił pedały i wjechał w plac zabaw! 

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki mercedes sprinter, 64-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego, w trakcie wykonywania manewru parkowania, nie zapanował nad pojazdem i wjechał na plac zabaw, przejeżdżając przez jego ogrodzenie. 

- W wyniku tego zdarzenia uszkodzeniu uległy pojazd i ogrodzenie placu zabaw, na którym na szczęście nie było żadnych osób. Kierowca pojazdu w chwili kolizji był trzeźwy, co potwierdziło badania alkomatem - relacjonuje podkom. Kamil Ostrycharz z KPP. - Został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

Mężczyzna, tłumacząc policjantom swoje zachowanie, powiedział, że w trakcie parkowania przez przypadek nacisnął pedał gazu, zamiast hamulca.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę