Policyjne BMW już w marcu na drogach

Samochód będzie pojawiał się w powiecie wieruszowskim
2018-01-20 10:58
Komendy Powiatowe Policji w woj. łódzkim otrzymują wsparcie do walki z piratami drogowymi. Mowa o nowych nieoznakowanych radiowozach BMW 330i xDrive. 
 
Jeden z takich pojazdów służy już w Wydziale Ruchu Drogowego w powiecie skierniewickim oraz łódzkim wschodnim. Już w marcu identyczny samochód ma trafić do policjantów z Wielunia, którzy gościnnie będą pojawiać się nim również w powiecie wieruszowskim. Do tej pory na naszym terenie od czasu do czasu porusza się nieoznakowany opel insignia. 
 
BMW 330i xDrive to sedan z napędem 4x4 wyposażony w benzynowe silniki 2.0 turbo o mocy 245 KM. Silnik, o czym przekonuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, pozwala rozpędzić pojazd do 250 km/h i zapewnia mu przyspieszenie 5,8 s do 100 km/h. Samochody są wyposażone w wideorejestratory i mają być postrachem na piratów drogowych w regionie. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę