Tugazeta

Policjanci dla Babci i Dziadka

HUTA
2022-01-22 09:30

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja na rozmowy o bezpieczeństwie seniorów. W tym celu wieruszowscy policjanci spotkali się pensjonariuszami Domu Dziennego Pobytu w Hucie, w gminie Lututów. Podczas spotkania mundurowi przestrzegali seniorów przed oszustwami, nieuczciwymi sprzedawcami oraz informowali o ważnej roli elementów odblaskowych.

21 stycznia 2022 roku wieruszowscy policjanci spotkali się z seniorami w Domu Dziennego Pobytu w Hucie, w gminie Lututów. Podczas spotkania mundurowi przestrzegali seniorów przed oszustwami, wyłudzeniami oszczędności i danych osobowych. Policjanci apelowali o zachowanie ostrożności i daleko idącej czujności w takich sytuacjach. Nie zabrakło również informacji na temat odpowiedzialności prawnej za wybrane kategorie przestępstw i wykroczeń oraz informacji na temat przypadków przemocy. Funkcjonariusze omówili również tematykę związaną z bezpieczeństwem w ruchu drogowym na kanwie znowelizowanych przepisów i ważnej roli elementów odblaskowych. Seniorzy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i na zakończenie otrzymali elementy odblaskowe, ufundowane przez Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie, by mogli być bardziej widoczni i bezpieczni.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę