Policja o sprawie podpaleń i ataków na lokale gastronomiczne w Wieruszowie

WIERUSZÓW
2023-05-27 12:26
Policja o sprawie podpaleń i ataków na lokale gastronomiczne w Wieruszowie

Wieruszowscy policjanci zapewniają, że dokonują wszelkich starań, zmierzających do ustalenia i ukarania sprawców nocnych ataków na lokale gastronomiczne w Wieruszowie. 

Komisarz Kamil Ostrycharz z KPP w Wieruszowie przekazał, że rejon w którym dochodzi do ataków zostanie objęty szczególnym nadzorem ze strony Policji. 

- Wieruszowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzeń, które miały miejsce 27 maja po 2.00 w nocy w dwóch lokalach gastronomicznych, zlokalizowanych w Wieruszowie przy ul. Warszawskiej. Na miejscu śledczy zabezpieczyli wszelkie ślady mogące mieć związek z tymi incydentami. Mundurowi dokładają wszelkich starań, aby ustalić dokładne przyczyny tych zdarzeń, jak również osoby za nie odpowiedzialne. Szczególnym nadzorem policjantów objęty zostanie rejon, w którym miały miejsce pożary.

O wzmożoną czujność policji poprosił m.in. burmistrz Rafał Przybył. 

Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę