Policja: Nie dostosował prędkości do warunków

MIELESZYNEK
2022-04-21 12:14

Wieruszowscy policjanci wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej, do której doszło w środowy wieczór w Mieleszynku w gminie Wieruszów. Przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu. 

- Policjanci ustalili, że kierujący subaru impreza, 21 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo - mówi asp. sztab. Damian Pawlak. - W wyniku kolizji znacznie uszkodzony został pojazd uczestniczący w tym zdarzeniu, od którego policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. 

21–latek był trzeźwy, został przetransportowany do szpitala. - Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze ukarali sprawcę zdarzenia mandatem karnym - dodał asp. sztab. Pawlak. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę