Tugazeta

Pojedziesz płatną autostradą? Pamiętaj!

KAS z łódzkiego przypomina
2021-12-21 12:10

Od 1 grudnia odcinki płatnej autostrady opłacimy jedynie w sposób elektroniczny.

Pamiętajmy, że od 1 grudnia użytkownicy aut osobowych i motocykli opłacają przejazd odcinkami płatnych autostrad A2 Konin-Stryków i A4 Wrocław-Sośnica jedynie w sposób elektroniczny.

Aby kupić e-bilet autostradowy mamy do dyspozycji bezpłatną aplikację e-Toll PL Bilet oraz aplikacje partnerów e-Toll, Można również kupić e-bilet w formie papierowej w sieci dystrybucji stacjonarnej partnerów m,in. na stacjach paliw. Lista partnerów dostępna jest na stronie etoll.gov.pl

e-bilet autostradowy można kupić z 60-dniowyn wyprzedzeniem, a okres jego ważności to 48 godzin od zadeklarowanej daty i godziny rozpoczęcia podróży.

Zwrot niewykorzystanego biletu możliwy jest w taki sam sposób, w jaki go kupiono. Pamiętać należy, że można zwrócić e-bilet jedynie przed zadeklarowaną datą i godziną przejazdu.

Od 1 grudnia wydano niemal 390 tysięcy e-biletów autostradowych, w tym liczba pobrań nowej aplikacji e-Toll PL Bilet to blisko 160 tysięcy.

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę