Pojechał na dyskotekę i ślad po nim zaginął

KPP z Wielunia prowadzi poszukiwania
2022-04-21 16:13

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukują zaginionego 28-letniego Bartłomieja Polaka.

Mężczyzna 18 kwietnia 2022 roku około godziny 23.00 wyszedł z domu i autem  citroen xara pojechał na dyskotekę do miejscowości Broszki. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt telefoniczny w nocy około godziny 1.40. Od tamtej pory mężczyzna nie wrócił do domu i nie kontaktował się z rodziną.  

Bartłomiej Polak
ur.16.10.1993 rok
zam. 98-311 Skrzynno

Rysopis: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne. Oczy koloru brązowego, uszy małe przylegające, nos średni, posiadał braki w uzębieniu oraz bliznę na brodzi z lewej strony. W chwili zaginięcia ubrany był w koszulę z długim rękawem koloru jasnoniebieskiego, spodnie jeansowe koloru ciemnogranatowego. Ponadto założoną miał  pikowaną kurtkę  z kapturem koloru ciemnoniebieskiego oraz buty sportowe koloru ciemnogranatowego. Posiadał przy sobie również  telefon firmy Huawai oraz  dowód osobisty i prawo jazdy.

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia  mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu  pod nr 47 8455 211  lub  47 8455 210, kom. 723 694 587,  albo alarmowym 112.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę