Pogotowie energetyczne walczy z awariami

REGION
2022-02-18 09:20

Pogotowie energetyczne ma ręce pełne roboty po czwartkowej nawałnicy. Wiele miejscowości w regionie pozostawało bez prądu. 

Z danych udostępnionych przez Energę - operatora wynika, że problemy mogą być w gminie Galewice, Bolesławiec oraz Czastary. Bez zasialnia pozostają też miejscowości na styku woj. łódzkiego i wielkopolskiego: Wierzbięcin i Świba. 

Energetycy właśnie uporali się z awarią w Wyszanowie i zmierzają w kierunku Węglewic, gdzie linia energetyczna w dwóch miejscach pozrywana jest w okolicach oczyszczalni ścieków. 

Prąd w miejscowościach takich jak: Brzeziny, Grądy, Jeziorna, Kolonia Osiek, Okoń, Osiek, Plęsy, Przybyłów, Spóle, Węglewice ulice Boczna, Cmentarna, Kościelna, Krótka, Łąkowa, Mikołaja Kopernika, Polna, Poprzeczna, Szkolna, Zachodnia, Żabia, Załozie ma powrócić za mniej więcej 3 godziny (około 12.00).

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę