Tugazeta

Podziękowania za Wieczorek Andrzejkowy

Publikacja płatna
2021-12-06 22:12

27 listopada w Wyszanowie odbył się Wieczorek Andrzejkowy organizowany przez panie z KGW Wyszanów. Tańca i zabawy nie było końca! Impreza trwała do białego rana. Podczas zabawy została przeprowadzona loteria a do wygrania pyły fanty podarowane od sponsorów. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować:

Ślusarstwo Ogólnie Owczarek- Wieruszów; Skąpski Meble- Donaborów; Firma Meblowa - Przemysław Rybicki; Bank Spółdzielczy Lututów- filia Wieruszów; Weronika Dybek Makeup; Astal- Kępno; Stylowy Zakątek- Wieruszów; Catering Agata- Wyszanów; Tudor- Wieruszów; Salon fryzjerski ,, Jagoda" Wyszanów; Salon fryzjerski ,,Marta" Wyszanów; Brattex- Wieruszów; Helvetia Meble- Wieruszów; Aga's Photos Agnieszka Ciećka- Grajerz .

KGW Wyszanów Podczas wieczoru została również przeprowadzona zbiórka pieniężna do puszki dla 2,5 dziewczynki Sary Rachlak która choruje na nowotwór złośliwy - Neuroblastomia 4 stopnia. W takim przypadku każda złotówka się liczy.  Dlatego było nam tym bardziej miło gdy okazało się że dwoje gości przekazuje swoją wygraną w loterii fantowej na licytację - był to zestaw mebli oraz kwadratowy stół. Dochód z licytacji również trafił do puszki. Stół został wylicytowany za kwotę 710zł przez p. Andrzej Golec i Patryk Nowojewski a meblościanka za kwotę 3000 zł przez Hydro- Tyble Waldemar Mielcarek, K.J.K. Karol Łusiak, Art- Net Szewczyk Robert. Dodatkowo panowie z licytacji odstąpili zestaw mebli kolejnej osobie która wykupiła je za kwotę 500 zł. Tym sposobem na Wieczorku Andrzejkowym dla Sary została łącznie uzbierana kwota: 4624,17zł  Za co bardzo, ale to bardzo w imieniu rodziców dziewczynki oraz KGW Wyszanów DZIĘKUJEMY!!!! A my mamy nadzieję że spotkamy się z państwem na kolejnych baletach w karnawale! Już teraz serdecznie zapraszamy!!!

Pozdrawiamy KGW Wyszanów.

 

 

Komentarze

Komentarze zostały wyłączone.