Tugazeta

Podsumowanie projektu. Dawniej i dziś

MOK w Lututowie
2021-12-20 10:30

30 listopada zakończono realizację projektu „Remont i modernizacja pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Kultury w Lututowie”.

Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie napisał w listopadzie ubiegłego roku wniosek do pogromu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Infrastruktura domów kultury 2021”, który został rozpatrzony pozytywie.

Od sierpnia rozpoczęliśmy realizację projektu. Celem programu jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów kultury i ośrodków kultury w zakresie edukacji kultury i animacji kultury poprzez modernizacje i rozbudowę ich infrastruktury. MOK otrzymał
na to zadanie dofinansowanie w kwocie 99.000,00 zł. Całkowity koszt realizacji projektu wyniósł
149.000,00 zł.

W ramach projektu została wyremontowana sala lustrzana oraz korytarze domu kultury. Zostały zakupione nowe stoły, gablota ekspozycyjna oraz założona została do sali lustrzanej roleta zewnętrzna.

- Mamy nadzieję, że poprawa stanu infrastruktury wpłynie na zwiększenie dostępu do oferty kulturalnej oraz podniesie jej atrakcyjność, a wdrażając nowe technologie wzmocni działalność o charakterze ponadregionalnym - podsumowuje MOK.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę