Tugazeta

Po blisko 2 miesiącach znane są wyniki badań krwi

GALEWICE - OSTRÓWEK
2022-01-17 09:17

Po blisko 2 miesiącach oczekiwania znane są wyniki badań krwi na zawartość alkoholu w organizmie u kierowcy, który doprowadził do wypadku na drodze pomiędzy Galewicami a Ostrówkiem. 24-letni mieszkaniec w chwili zdarzenia miał ponad 1,3 promila alkoholu we krwi.

21 listopada przed godz. 2:00 kierujący fordem focusem, 24-letni mieszkaniec gminy Galewice, na łuku drogi w miejscowości Dąbrówka w gminie Galewice, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

- W wyniku wypadku kierujący oraz troje pasażerów forda w wieku od 15-tego do 18. roku życia zostali zabrani do szpitala, w tym dwie osoby nieprzytomne - relacjonował wówczas asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Znacznemu uszkodzeniu uległ pojazd uczestniczący w tym zdarzeniu.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora. Wszyscy pasażerowie to mieszkańcy powiatu wieruszowskiego.

KPP nadal oczekuje na wyniki badań krwi pod kątem zawartości innych zabronionych substancji.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę