Tugazeta

Piknik Zimowy dla Mateusza

ZAPROSZENIE
2022-02-10 10:26

Piknik zimowy na rzecz Mateusza Słowikowskiego odbędzie się w sobotę 12 lutego na placu szkolnym w Krążkowach. Każdy może wziął udział w tym wydarzeniu!

Na miejscu można spodziewać się wielu atrakcji - zapowiada jedna z wolontariuszek, Monika Józefowska. - Będą zwierzęta: konie, króliki, będzie kilkumiesięczna oswojona koza Zosia, którą będzie można nakarmić. Będzie oferowana jazda konna, dodatkowo na miejscu pojawiją się ciągniki, stare samochody. Atrakcji nie zabraknie! Będą także pączki, ponieważ zbliżamy się do Tłustego Czwartku. Tym sposobem cały dochód będzie można przekazać Mateuszowi.

Impreza rozpocznie się o 11.00 i potrwa do około 14.00. - Wszystko zależy od panujących warunków, ale jesteśmy dobrej myśli – dodaje Józefowska. - Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia tej akcji. Wśród tych wszystkich wydarzeń będą wolontariusze z puszkami, będą licytacje. Dotrą też pewnie rodzice, którzy pojawiają się na każdej tego typu inicjatywie. Mamy nadzieję, że to ostatnia prosta, a zbiórka przecież już chwilę trwa. W różnych źródłach zebrano około 700 tys. zł. Jeszcze jest spora suma do końca. Cieszymy się przeogromnie z akcji „Wyślij Brucea do Bostonu”.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę