Tugazeta

Piknik z Kopernikiem

WIERUSZÓW
2022-06-22 13:51
Piknik z Kopernikiem

We wtorek w liceum odbył się „Piknik z Kopernikiem”. Od rana młodzież uczestniczyła w rozgrywkach sportowych. Święto sportu rozpoczęło się „belgijką”. Następnie odbyły się rozgrywki min.: w siatkówkę i koszykówkę pomiędzy poszczególnymi klasami. W turnieju wzięli również udział uczniowie z oddziału przygotowawczego. Podczas dnia sportu młodzież uczestniczyła w wielu konkurencjach sportowych- zakończyliśmy przeciąganiem liny. Oprawę muzyczną zapewnili uczniowie klasy 2A : Sebastian Lis oraz Daniel Idczak a całość prowadzili nauczyciele nauczania fizycznego: pan Marian Bryłka oraz pani Joanna Kalarus.

Bardzo dziękujemy firmie LINDA EVENT z siedzibą w Kuźnicy Skakawskiej 98, która ufundowała w tym dniu dla społeczności szkolnej przekąski w formie szwedzkiego stołu. Zdrowe kanapki, kolorowe owocowe szaszłyki czy mini- hamburgerki, pozwoliły wszystkim nabrać sił przed kolejnymi rozgrywkami sportowymi.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę