Tugazeta

Piknik rodzinny z przedszkolem w Sokolnikach

Impreza na terenie szkolnym
2022-06-22 14:00
Piknik rodzinny z przedszkolem w Sokolnikach

15 czerwca 2022 r. na boisku Zespołu Szkół w Sokolnikach odbył się Piknik Rodzinny dla społeczności przedszkolnej.

Został on zorganizowany dzięki współpracy Rady Rodziców z gronem pedagogicznym i pracownikami obsługi. Na początku imprezy ogłoszone zostały przez panią Dyrektor wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków pod hasłem „Ja i moja rodzina”. Laureatom konkursu oraz wszystkim jego uczestnikom wręczono upominki przygotowane z funduszu Rady Rodziców. Podczas pikniku dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji. Były konkursy sprawnościowe i artystyczne z przewidzianymi drobnymi nagrodami oraz możliwość wykazania się ekspresją twórczą podczas malowania farbami na folii. Nad dobrą zabawą czuwał DJ Benny oraz panie animatorki. Można było posilić się przygotowanymi ciastami, owocami i napojami. Pan Patryk Stężała ufundował na piknik kiełbaski, które można było usmażyć przy ognisku. Dzięki udostępnionym przez Gminę Sokolniki stolikom i parasolom uczestnicy pikniku mogli wygodnie spożyć przygotowane posiłki. Impreza była wspaniałą okazją do integracji całej społeczności przedszkolnej.


Impreza została zorganizowana w ramach Kalendarza imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych w gminie Sokolniki w 2022 r.
 

Dziękujemy Radzie Rodziców przedszkola, panu Patrykowi Stężale, Wójtowi Gminy Sokolniki Sylwestrowi Skrzypkowi za wsparcie naszej imprezy.

źródło: gmina Sokolniki 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę