Tugazeta

Pijany wykonywał czynności służbowe

Gmina Bolesławiec
2022-04-13 14:18

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności podjęcia pracy w stanie nietrzeźwości w jednym z zakładów pracy w powiecie wieruszowskim. Mieszkaniec powiatu kluczborskiego miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. 

11 kwietnia po 12.00 dyżurny wieruszowskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, o podjęciu pracy w stanie nietrzeźwości przez mężczyznę w jednym z zakładów pracy w gminie Bolesławiec. - Na miejscu policjanci ustalili, że 41–letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego, pracował w stanie nietrzeźwości. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu - mówi asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - Przypominamy, że za podejmowanie czynności zawodowych pod działaniem alkoholu, grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci w ramach prowadzonego postępowania, wyjaśniają okoliczności tej sytuacji.
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę