Tugazeta

Pijany wjechał w barierki

BRALIN
2021-11-12 10:01

11 listopada o 15.20, dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości  na drodze W482 w Bralinie.

Policjanci Wydziału Prewencji, którzy praktycznie najechali na to zdarzenie ustalili, że 40–letni mieszkaniec Kępna, kierując osobowym oplem, w wyniku utraty panowania nad kierowanym pojazdem wjechał w przydrożne bariery drogowe, powodując ich uszkodzenie na odcinku 15 metrów. - Jak się okazało podczas wykonywania czynności służbowych, mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu - relacjonuje sierż. Rafał Stramowski z KPP w Kępnie. - Badanie alkomatem wskazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna podróżował sam i nie odniósł żadnych obrażeń. 

40–letni mieszkaniec Kępna został zatrzymany w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, stracił swoje uprawnienia i teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę