Pierwszy przegrany mecz Osieka w rundzie jesiennej

Piłka nożna
2025-10-05 19:42
Pierwszy przegrany mecz Osieka w rundzie jesiennej

KS Osiek przegrał niedzielny mecz z LGKS Charłupią Małą 2:3. Była to pierwsza porażka w rundzie jesiennej. 

Po 9 spotkaniach drużyna z gminy Galewice plasuje się w pierwszej połowie tabeli. Były 3 wygrane, 5 remisów oraz jedna porażka. Niedawno zawodnicy odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo 4:3 nad Iskrą Stolec, wcześniej zremisowali 1:1 z GKS Sędziejowice, ograli LKS Kalinową 3:1, zwyciężyli z Prosną 2:1, remisowali z Widavią Widawa 4:4, Sommer Sapole 2:2, UKS Ustków 2:2 oraz UKS Goszczanów 0:0. 

O drużynie rozmawialiśmy z trenerem KS Osiek Dawidem Kowalem. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę