Tugazeta

Pieniądze na zadania publiczne

Powiat Wieruszowski
2018-01-23 07:46
Zarząd Powiatu Wieruszowskiego rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2018 r. W zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na dotacje mogą liczyć: klub "GRU-KO" (3 tys. zł) na zadanie "Niepokonani", UMLKS "START" (5 tys. zł) na zadanie "Znajdź swój własny sport", klub kolarski (6 tys. zł) na IV Memoriał im. Marka Malika MTB XCO, klub "Grom" z Sokolnik (6 tys. zł) na biegi na orientację i radioorientację sportową. 
 
W ramach działań na rzecz osób niepełnosprawnych na dotację w wysokości 4 tys. zł może liczyć SIKOS, które będzie realizowało zadanie "Ja też potrafię". W zakresie kultury i sztuki fundacja "Młodzi Propagują Sztukę" otrzyma 2 tys. zł na zadanie "Infekcja kulturalna". 
 
Na organizację Lokalnego Święta Wolontariatu SIKOS przyznano 5 tys. zł.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę