Pędził 124 km/h i mrugał do grupy Speed

Powiat Kępiński
2022-02-18 10:56

17 lutego 26-latek z gminy Trzcinica stracił swoje uprawnienia na najbliższe trzy miesiące za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. "Pechowiec" mrugał światłami do grupy "Speed". 

Przed godziną 20.00 w miejscowości Laski, funkcjonariusze grupy „Speed” Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli pojazd marki audi, którym kierował 26–letni mieszkaniec miejscowości Smardze w gminie Trzcinica. 

- Przyczyną kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Kierujący w miejscowości Laski jechał z prędkością 124 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 26–latek, w obszarze zabudowanym, mrugał światłami drogowymi do nieoznakowanego radiowozu, który jechał przed nim, żeby ci zjechali mu z drogi - relacjonuje KPP w Kępnie. - Nasi policjanci nie mogli zareagować inaczej, jak skorzystać z zaproszenia kierowcy. 

Grupa „Speed" bardzo szybko ostudziła 26-latka, wystawiając mu bardzo wysoki mandat karny w wysokości 2500 zł, wraz z systemem punktowym. Ponadto mężczyzna stracił swoje uprawnienia na trzy miesiące.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę