Oto najdroższe pączki w Polsce

JUTRKÓW
2022-02-23 21:07

Najdroższe pączki w Polsce smażono w środę w Jutrkowie koło Wieruszowa. Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało ponad 1000 okrągłych przysmaków. Część ze słodyczy została sprzedana za ponad 65,75 zł za sztukę! To oczywiście tylko statystyka związana z charytatywną akcją na rzecz Mateusza Słowikowskiego. Za 40 pączków firma "Bratex" z siedzibą w Ochędzynie zapłaciła aż 2630 zł! 

Panie z Jutrkowa, jak weszło to im w krew, także i w 2022 r. podtrzymały piękną polską tradycję. Już od godz. 4.00 nad ranem w sali OSP w Jutrkowie pojawiły się pierwsze gospodynie. W sumie usmażono ponad 1000 pączków, które zostały zamówione przez mieszkańców regionu. Pozostała część oczywiście została wydana po cenach niższych, jednak w przypadku tłustej czterdziestki liczyła się jak największa inflacja dobroci. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej oraz galerii zdjęć.  

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę