Tugazeta

Ostrzeszowianka zamordowana na Malcie

Tragedia z udziałem Polki z naszego regionu
2022-01-03 13:48

29-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego została zamordowana na Malcie. 

Chociaż przyczyna jej śmierci nie została jeszcze ostatecznie ustalona, policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa. Zatrzymano 20-letniego mężczyznę. Zdaniem policji kobieta prawdopodobnie go nie znała - relacjonuje TVN 24. 

Jak podaje dalej portal, w niedzielę rano w Ogrodzie Niepodległości przy promenadzie w nadmorskiej miejscowości Sliema na Malcie znaleziono ciało kobiety. Jak ustalono, była to 29-letnia Polka. Zwłoki zauważył przechodzień. Na miejsce wysłano śledczych, ekspertów kryminalistyki i funkcjonariuszy z policyjnej jednostki zajmującej się zbrodniami.

- Jako podejrzewanego zatrzymano 20-letniego mężczyznę z maltańskiej miejscowości Żejtun - zdradza TVN24. - Został on aresztowany w Sliemie. Miał posiadać przedmioty łączące go z przestępstwem.

Polka na miejscu prawdopobnie dokarmiała koty. 

źródło: TVN24/timesofmalta.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę