Tugazeta

OSP w Teklinowie nie zwalnia tempa

Teklinów
2022-05-21 13:09
OSP w Teklinowie nie zwalnia tempa

„Naprawianie świata zaczyna się zawsze od siebie”

Jak co roku wiosenne miesiące, to okres wzmożonego wysiłku druhów z OSP w Teklinowie.  Już od początku roku, pod czujnym okiem Prezesa druha Zbigniewa Gąszczaka, trwają intensywne prace, związane z realizacją zadań zaplanowanych na 2022 rok. Po przeglądzie i remoncie dwóch motopomp oraz sprzętu ppoż., zgromadzeniu kostki brukowej, która będzie wykorzystana do wyłożenia terenu przed Salą OSP, wymianie płotu od strony północnej na Placu OSP, remoncie bramy wjazdowej i furtki, zakupie umundurowania, przystąpiono do realizacji kolejnych zadań.

Między innymi ostatnio zamontowano oświetlenie solarne w dwóch garażach blaszanych, wyremontowano i obito blachą drzwi do pomieszczenia na opał w Remizie, usunięto chwasty z kostki brukowej wokół Remizy i z bulodromu. Dwukrotnie ścięto trawę na Placu OSP i na siłowni zewnętrznej. W Sali OSP przyklejono dwie ramy na wschodniej ścianie, gdzie umieszczone będą zdjęcia, dyplomy i puchary. Zgodnie z planem wyczyszczono i przygotowano podłogę drewnianą do malowania oraz położono dwukrotnie lakier. Dzięki systematycznemu konserwowaniu - podłoga wygląda jak nowa!

Za społeczne zaangażowanie szczególne podziękowania kierujemy do Prezesa OSP w Teklinowie Zbigniewa Gąszczaka oraz do druhów: Piotrka Szlaka, Szymona Malchera, Maćka Mosia i Adama Woźnego. Serdecznie dziękujemy Panu Piotrkowi Ociepie za przywiezienie piasku, który będzie wykorzystany do położenia kostki brukowej przed Salą OSP.

Autor:
Zarząd OSP Teklinów

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę