Orkan Buczek wygrał z Prosną Wieruszów 6:1

PIŁKA NOŻNA
2022-05-23 06:36

W 29. kolejce łódzkiej IV ligi Prosna Wieruszów przegrała na wyjeździe z Orkanem Buczek 6:1 (3:1).

W niedzielnym spotkaniu Orkan przed własną publicznością po raz pierwszy cieszył się z gola w 15 minucie. Jego wykonawcą był Domninik Cukiernik. Długo nie trzeba było czekać na kolejną piłkę w siatce. Tym razem w 21 minucie okazji nie zmarnował Grzegorz Kowalski. Prowadzenie na pewne 3:0 wykorzystał w 26 minucie Dominik Cukiernik. Prosna bramkę kontaktową wywalczyła w 33 minucie po celnym trafieniu Jakuba Szańca. W 35 minucie czerwoną kartką ukarany został Błażej Gocha.

W drugiej połowie prowadzenie na 4:0, po rzucie karnym, podwyższył Norbert Dregier. W ostatnich minutach spotkania dwa gole zdobył Mateusz Kaflowski.

Skład Prosny: Cierkosz Szymon, Szaniec Jakub, Gleń Emil, Przezak Piotr, Mikołajczyk Igor, Jarosz Wojciech (Kaleta Patryk 63'), Grzesiuk Mateusz, Wiśniewski Damian, Rembecki Adrian, Okoń Michał, Gocha Błażej.

28 maja o godz. 17.00 Prosna podejmować będzie RKS Radomsko.