Oni kradli w Lututowie. Kto rozpoznaje?

Apel Policji
2021-11-29 11:19

Wieruszowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży alkoholi oraz produktów spożywczo – przemysłowych. Do tego przestępstwa doszło w jednym z obiektów handlowych w Lututowie w powiecie wieruszowskim. Łącznie łupem złodziei padły produkty o wartości ponad 800 złotych. - Publikujemy wizerunki trzech podejrzewanych w tej sprawie mężczyzn - przekazuje policja.

Do przestępstwa kradzieży sklepowej doszło 14 października 2021 roku przed godziną 19.00 w Lututowie w powiecie wieruszowskim. Wówczas w jednym z marketów trzej nieznani mężczyźni, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, skradli alkohol oraz produkty spożywczo – przemysłowe o wartości ponad 800 zł i uciekli.

Policjanci pracując nad sprawą zabezpieczyli m.in. nagranie zapisu monitoringu obiektu. Zapis urządzenia zarejestrował trzech młodych mężczyzn, którzy dokonali przedmiotowej kradzieży. - Poniżej publikujemy sylwetki osób podejrzewanych o to przestępstwo. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub rozpoznają podejrzewanych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie (tel. 47 84 56 211) lub z najbliższą jednostką Policji. Osobom kontaktującym się zapewniamy anonimowość - przekazuje asp. sztab. Damian Pawlak.

źródło zdjęć: KPP w Wieruszowie

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę