Tugazeta

Ograniczenia w dostępie do komendy

WIERUSZÓW
2022-01-25 11:38

Od 24 stycznia 2022 r. do odwołania wprowadza się ograniczenia w funkcjonowaniu Komendy  Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie w zakresie wskazanym poniżej:

1. Komenda prowadzi bezpośrednią obsługę interesantów w sprawach wymagających osobistego stawienia się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie.
2. W sprawach pilnych Komenda prowadzi obsługę interesantów przy drzwiach wejściowych do Komendy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.
3. We wszystkich sprawach, prowadzonych przez tutejszą Komendę, można kontaktować się z pracownikami telefonicznie i mailowo lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną, a także za pośrednictwem ePUAP, z uwzględnieniem zakresu podanego w informacjach szczegółowych zawartych w pkt. 5.
4. Na umówioną wizytę należy przychodzić do Komendy nie wcześniej niż 10 minut przed umówioną godziną, pamiętając o obowiązku zakrywania ust i nosa (zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami) w ścisłym reżimie sanitarnym.
5. Informacje szczegółowe:
 

Sprawy dotyczące zakresu kontrolno – rozpoznawczego – dokumenty należy przesłać na adres siedziby lub składać przy drzwiach wejściowych do Komendy.

Osobiste załatwianie sprawy możliwe jest jedynie w sytuacjach wymagających bezpośredniego kontaktu z uwagi na skomplikowany charakter postępowania i inne czynniki uniemożliwiające lub w sposób znaczący utrudniające jego prowadzenie, wyłącznie po telefonicznym umówieniu terminu i godziny wizyty.

Kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu: 62 7841688 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę