Ognisko UKS GROM w Sokolnikach dla Klubów Powiatu Wieruszowskiego

SZUSTRY
2023-01-22 19:18
Ognisko UKS GROM w Sokolnikach dla Klubów Powiatu Wieruszowskiego

OGNISKO UKS „GROM’’ W SOKOLNIKACH DLA KLUBÓW POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

ROZPOCZĘCIE FERII ZIMOWYCH I SEZONU SPORTOWEGO 2023

Tradycją jest, że corocznie UKS „Grom” w sobotę inauguracyjną rozpoczęcie ferii zimowych, dla wszystkich zainteresowanych biegami na orientację, organizuje ognisko na terenie leśniczówki Szustry. Tym razem gościliśmy ok. 60 osób. Byli to zawodnicy i trenerzy BnO, rodzice, członkowie klubów powiatu wieruszowskiego oraz przedstawiciel Powiatu Wieruszowskiego – Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Spraw Społecznych p. Mirosław Urbaś z małżonką. Na początek powitanie, życzenia noworoczne i rozmowy którym towarzyszyły promienie słońca i uśmiech dzieci przygotowujących się do treningu na mapie Szustry. Trener Damian Cegiełka poprowadził trening po leśnych terenach wokół leśniczówki Szustry, którą wcześniej przygotował gospodarz tej imprezy p. Jarosław Krzyżostanek. Aura nam dopisywała więc po zakończonej pracy zasłużony odpoczynek. Wszyscy dobrze się bawili przy ognisku, pieczonych kiełbaskach, pysznych słodkościach przygotowanych przez uczestników tej miłej imprezy sportowej.

Klub UKS „Grom” życzy wszystkim, by Rok 2023 przyniósł wiele dobrego w każdej dziedzinie życia społecznego i sportowego. Zapraszamy do aktywności fizycznej, która nie wymaga wiele wysiłku a przynosi wiele korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Kluby BnO z powiatu wieruszowskiego zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do aktywności fizycznej po 10 lasach na terenie naszego powiatu w którym znajdują się stałe punkty biegów na orientację.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w naszej sportowej rodzinie. Darczyńcom: Marko-Mark’s producentowi wędlin Walichnowy, Piekarni Obała S.J. w Lututowie., klubom BnO powiatu wieruszowskiego: MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę