Tugazeta

Oferty z kosmosu. Zobaczcie te ceny!

WIERUSZÓW
2022-02-13 09:23

W ramach przetargu związanego z dostosowaniem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie do potrzeb osób niepełnosprawnych, wpłynęły dwie oferty. Gmina na zadanie zamierzała przeznaczyć niespełna 1,5 mln zł, tymczasem potencjalni wykonawcy "poszli na całość". Jedna z ofert opiewa na 12,7 mln zł, a druga na ponad 7 mln zł! Z przyczyn oczywistych postępowanie zostanie unieważnione. Wkrótce pojawi się nowy przetarg. 

Celem bezpośrednim projektu jest zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji w Wieruszowie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb uczniów (w tym niepełnosprawnych) uzdolnionych sportowo poprzez dostosowania infrastruktury edukacyjnej i wyposażenia do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które powinny w jak najpełniejszym stopniu mieć możliwość uczestniczenia we wszelkich formach edukacji oraz rozwijania talentów sportowych.

Zadanie przewiduje modernizację na potrzeby działalności edukacyjnej obiektu – budynku Szkoły pod kątem dostosowania do potrzeb uczniów niepełnosprawnych oraz zakup niezbędnego wyposażenia dla szkoły (w tym wyposażenia pracowni sensorycznej i doświadczania światła i pracowni komputerowej). Planowane przedsięwzięcie obejmuje też budowę bieżni lekkoatletycznej, bieżni ze skocznią w dal, budowę rzutni do pchnięcia kulą, sieci oświetlenia terenu oraz sieci monitoringu zewnętrznego przy Szkole Podstawowej nr 2.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę